אדווקאט לכלבים במשקל 4 - 10 ק"ג

מק"ט : E1TGNIPQX0
  • 179.00
אזל המלאי.
פריט זה ניתן על ידי קרדיטים.
לחצו על "הוספה לעגלה" להמשך
אזל המלאי עבור /
שיתוף ב Whatsapp

מהו אדווקאט?

אדווקאט הוא תכשיר טיפות (spot-on) רפואי, המיועד לטיפול נגד פרעושים, תולעים, ואקריות בכלבים ובחתולים. למעשה הוא המוצר בעל טווח הפעילות הרחב ביותר נגד טפילים חיצוניים ופנימיים שקיים.


מה ההרכב של אדווקאט?

החומרים הפעילים באדווקאט הם אימידאקלופריד (Imidacloprid) ומוקסידקטין (moxidectin)
 

כיצד עובד אדווקאט?

אימידאקלופריד – מתפשט במהירות על פני העור וקוטל פרעושים וכינים במגע.
מוקסידקטין – נספג דרך העור וחודר למחזור הדם וקוטל תולעי מעיים עגולות, אקריות, תולעי ריאה ואת תולעת הלב.

 

מהו מנגנון הפעולה של החומרים הפעילים?

אימידקלופריד
אגוניסט של הרצפטורים הניקוטינים, הפוסט סינפטיים של אצטיל כולין, בנוירונים המוטוריים של חרקים. זה גורם לעירור יתר של מערכת העצבים של החרק ולמותו.
לאחר ההשמה, אימידקלופריד מתמקם בשכבה השומנית של העור, העמידה למים. הפרעושים לא צריכים לעקוץ את בעל החיים כדי להיחשף לאימידקלופריד, החומר נספג דרך הקרום האינטרסגמנטלי של הפרעוש וקוטל אותו.

מוקסידקטין
מוקסידקטין נקשר לרצפטורים שיושבים על הממברנות של תאי העצב של נמטודות ובצמתים העצביים של פרוקי רגליים. זרם יוני הכלוריד, מפחית את ההתנגדות של קרום התא וגורם להיפרפולאריזציה של התאים הפוסט סינפטים. זה מקשה על ההולכה הנוירוטרנסמיטית וגורם לשיתוק פלאסידי, מוות ו/או הרחקה של הטפילים.

 

נגד איזה טפילים אדווקאט יעיל?

טפילים חיצוניים
פרעושים
זחלי פרעושים
כינים נושכות Trichodectes canis
אקריות אזניים Otodectes cynotis
גרב סרקופטי Sarcoptes scabiei var canis
דמודקס Demodex canis

טפילים פנימיים
תולעי מעיים עגולות:
Toxocara canis
Toxocara cati
Ancylostoma tubaeforme
Toxascaris leonine
Ancylostoma caninum
Uncinaria stenocephala
Trichuris vulpis

תולעים נוספות:
תולעת הלב Dirofilaria immitis

תולעת הריאה Angiostrongilus vasorum
תולעת הלב של השועל Crenosoma vulpis
1. כללי

1. אתר האינטרנט שפע לחי (להלן:"אתר"). משמש כחנות-קניון אלקטרוני וקטלוג לרכישת מוצרים ושירותים על ידי ציבור הגולשים באינטרנט. הזיכיון והקניין הרוחני לאתר, לחנות, תכנים, לתוכנה ולעיצוב הגרפי המופעים באתר שמורים לגיא מנהל חנות שפע לחי בחולון (להלן "החברה").
2. השימוש ב"אתר" מותנה בהסכמתך לתנאים הקובעים בו כלשונם - כל המבצע פעולת רכישה ו/או גלישה באתר מצהיר בעצם ביצוע הרכישה\הגלישה כי הינו מודע לתקנון האתר ולכללים החלים על רכישת מוצרים ו/או שירותיםו/או מידע וכי הוא מכיר את כללים אלה, מסכים לתוכנם על כל המשתמע מכך וכמו כן לתחולתם על כל פעולת הרכישה ו\או גלישה וכי לא תהיה לו ו/או לנציגו כל טענה ו\או תביעה כנגד מפעיל ה"אתר" ו\או נציגיהם מלבד טענות הקשורות ב-ט.ל.ח שיתוקנו ע"י מפעיל האתר ולא יינתן על טענה ו/או טעות זאת האמורה כל פיצוי ו/או תמורה כל האמור ועוד הרלוונטי כפי,שמפורט באתר ובתקנון זה.
3. באתר מפורסמים עדכונים וחדשות אינפורמטיביות שונות ומגוונות תוכנם בגדר המלצת רקע כללית בלבד ואינו משמש ואינו כתחליף ליעוץ מקצועי המתבקש והנדרש על מנת להשתמש בציוד / האבזרים/ המכשירים ו/או דרכי ואופן הטיפול והתחזוקה בבע"ח הנמכרים בחנותנו ו/או באמצעות האתר יודגש כי כל האחריות לשם השימוש הנאות והראוי בציודים ובאביזרים במכשירים ו/או האחזקה והטיפול בבע"ח הינם באחריות הלקוח בלבד! לא נקבל טענות בדבר מתן המלצה וייעוץ שלא כראוי ע"י נציגנו !.
4. בתקנון זה (וכן ב"אתר") השימוש הינו בלשון זכר מטעמי נוחות בלבד, ותקף גם לנקבה במשמע.

2. אופן הקניה

1. מי ראשי לקנות- כל אדם תושב מדינת ישראל בן 18 ומעלה אשר ברשותו כרטיס אשראי תקף, תנאי מוקדם לביצוע פעולות קניה באתר הוא אישור של חברת האשראי אשר דרכה התחייב הגולש לבצע את הרכישה.
2. באתר מוצעים מוצרים ושירותים המלווים בתמונות\סרטונים, התמונות והסרטונים הינם להמחשה בלבד.
3. לקוח ראשי לבצע קניה מקוונת ע"י הוספה/ הסרה פריטים מסל הקניות, יש ל"גשת לקופה" על מנת לאשרר את הקניה. המשך הטיפול יבוצע ע"י נציג החנות אשר יוודא את קיום המוצרים במלאי (במידה ומוצר מסוים אינו במלאי יוצע ללקוח מוצר חילופי זהה\דומה ו\או בתוספת מחיר\זיכוי ביחס למוצר המבוקש והזמנתו תשונה, הלקוח לא יהיה זכאי לבטל הזמנה בגין העדר מוצר וכמו כן לציין כי הלקוח לא יחויב בגין מוצרים שאינם קיימים במלאי). יודגש כי יתכן טעויות בעניין קיימו של מוצר במלאי בהגדרתו ולכן בחובת הגולש לוודא קיום של מוצר במלאי על ידי בירור טלפוני מקדים למוקד ההזמנות לפני ביצוע כל פעולה מטעמו של הגולש ,יודגש כי לא נקבל כל טענה בעניין זה!.
4. בעת ביצוע הקניה באתר יתבקש הלקוח להכניס למערכת את הפרטים הבאים: ת.ז.\ח.פ., שם פרטי, שם משפחה, טלפון, כתובת הכוללת ישוב,רחוב ומיקוד, דואר אלקטרוני ואמצעי תשלום (יתכן ופרטי אמצעי התשלום לא ישמרו במערכת) . הגשת פרטים אישים כוזבים הנה עבירה פלילית. נגד מגישי פרטים כוזבים יינקטו צעדים משפטיים, לרבות תביעות נזיקין בגין נזקים שעלולים להיגרם למפעלי ה"אתר" ו/או בתי עסק שהאתר משרת.
5. הצהרת פרטיות- פרטי הלקוח לא יועברו לצד ג', פרטי האשראי לא ישמרו מקניה לקניה וימחקו מהמערכת עם ביצוע החיוב והמשלוח.

3. מבצעים

1. לציין כי כל המבצעים המופיעים באתר ימומשו כפי שהם מוצגים באתר או בקניה בחנות בחולון !.
2. יודגש כי מפעיל האתר ו/או בעליו ו/או החנות אותו הוא משרת בכלל וחנות שפע לחי בחולון בפרט שומרים לעצמם את הזכות להפסיק מבצעים ללא כל הודעה מוקדמת !
3. אין כפל מבצעים ו/או הטבות !
4. המבצעים בתוקף על פי מועד הפרסומים ו\או הכמות המוקצת למוצרים אלו. ולמען הסר ספק עד גמר מלאי המוצרים שהוקצו למחירי מבצע (אנא שימו לב לכמות המוצרים במחירי במבצע המפורסמים ומוקצים לכל מבצע ומבצע וכל מוצר ומוצר- כל הקודם זוכה), ט.ל.ח, מימוש המבצעים ורכישתם מותנה במתן פרטי הלקוח.
5. מוצרים המסומנים במבצע לרכישה בחנות בלבד ובכסף מזומן יש להדפיס קופון/מבצע זה ולהציגו במעמד החיוב, התשלום עבורם יתבצע בכסף מזומן או בתשלום אחד באשראי בלבד ובחנות ,מבצעים אלה אינם תקפים במשלוחים אלא אם כן צויינו אחרת.

4. התניות משפטיות

1. הפעילות באתר זה וכל עילה משפטית הנובעת מהשימוש באתר, לרבות תוקפם ופרשנותם של תנאי הפעילות באתר זה וכל עילה לדין הישראלי בלבד, וסמכות השיפוט הבלעדית בכל סכסוך הנוגע לאתר ולשימוש בו תהא נתונה לבתי המשפט בעיר ת"א בלבד.
2. היה ויקבע שחלק כלשהו מתנאי השימוש אינו תקף או שאינו בר אכיפה ייחשבו סעיפים אלו כמוחלפים בסעיפים תקפים ואכיפים, אשר תוכנם תואם במידת הקירוב הגדולה ביותר את כוונת הסעיפים המקוריים ויתר סעיפי תנאי השימוש יישארו בתוקפם.
3. לידיעת הגולשים\משתמשים הינך נדרש לעיין בחוק הגנת הצרכן ובאתר המועצה הישראלית לצרכנות על מנת להתעדכן בחוקי\תקנות משרד התמ"ת בעניין עסקת רכישת שירות מתמשך ברוכלות או במכר ברחוק.
4. גולש נכבד שים לב,אם אינך מסכים לכללי השימוש, התנאים , ההתניות וההודעות בתקנון זה אינך מורשה לגשת,לגלוש, לנצל ו/או להשתמש באתר ובמידע הנמצא בו.
x

#{title}

#{text}

#{price}